logo


mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Doplňkové služby

Svým zákazníkům rád nabízím to nejlepší co mohu, proto bych Vám rád nabídl i tyto služby, které jsou zpravidla vhodným doplňkem k hlavním nabízeným službám a umocňují jejich účinek. Nic se za ně nepřiplácí. Dle potřeby a dohody se zákazníkem jimi doplňuji hlavní služeby. Standartně tyto služby samostatně nenabízím.

Strečink po masáži

Většinou strečink provádíme na lehátku, když je klient uvolněný a vždy se postupně zaměříme na konkrétní sval, který je třeba protáhnout. Ideální je strečink po masáži, když jsou svaly uvolněné a prohřáté, za použití postizometrické relaxace.

Výhody: Výrazně prospěje pro uvolnění přetíženého svalstva, klient následně zvládne strečink i samostatně

Nevýhody: Žádné

Zpravidla používám: Zdravotní masáže, hloubkové ošetření svalových vláken

Kinesiotaping

Jedná se o aplikaci kinesiotejpu, tedy nalepení látkové pružné pásky na ošetřené místo. Způsob aplikace je inhibiční, tedy způsobem, který podpoří uvolnění a prokrvení ošetřené tkáně a svalu. Jde o tejpování menšího rozsahu.

Výhody: Podpoří a prodlouží účinek ošetření

Nevýhody: S tejponávím není vhodné chodit do velice teplých prostor, jako jsou např. sauny, páry apod.

Zpravidla používám: Zdravotní masáže, hloubkové ošetření svalovým vláken

Masážní baňky

Použití masážních baněk ve vhodné v případě, že potřebujeme uvolnit podkoží a ztuhlé svalstvo pod ním. Používáme baňky plastové, tedy zcela bazpečné.

Výhody: Jedná se o velice účinné uvolnění a prokrvení ošetřovaného místa, tedy podkoží a svalstva pod ním. 

Nevýhody: V případě velice ztuhlého svalstva nemusí být příjemné a během ošetření může vzniknout modřina, která ovšem na rozdíl od klasické modřiny nebolí a bědem týdne zmizí.

Zpravidla používám: Hloubkové ošetření svalových vláken, zdravotní masáže.

Prohřátí tepelnými nosiči

Používá se před samotnou masáží zhruba na 10 minut. Nejen že již samotné prohřátí svalů je velice příjemné, ale teplo svalstvo uvolní a tím je i celá masáž účinnější a příjemnější.

Výhody: velice příjemné především v chladnějším období, uvolní svaly již před samotnou masáží

Nevýhody: v teplém období nemusí být příjemné

Většinou používám: v chladnějším období u zdravotních, sportovních a relaxačním masáží a u hloubkového ošetření svalochých vláken

Diagnostika pohybového aparátu

Zjistíme, které svaly máte přetížené, či oslabené. Důležitá část před sestavením cvičebního plánu na doma, či ve fitness.

Zdravotní masér - Petr Vopálka mobilní masér

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE