logo


mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Rozdělení služeb

Pro lepší přehlednost těchto stránek jsme nabídku masáží, které poskytuje kolegyně přesunuli. Masérka Zuzana se věnuje především masážím relaxačním (Indická masáž hlavy, masáže lávovými kameny, apod.). Nabídku těchto masáží naleznete na webu relaxační masáže doma.

Masér Petr - rozšíření kvalifikace

Vzhledem k tomu, že mne těší Vám stále nabízet nové a efektivní masérké služby, které podpoří Vaše zdraví, jsem se rozhodl opět rozšířit svoji kvalifikaci. Z tohoto důvodu nebudu k dispozici o víkendech od 3.3.2018 do 1.4.2018. Děkuji za pochopení.

Masér Petr je zpět!

Vážení klienti od 28.1.2018 Vám opět rád nabídnu své služby a to jak ve sportovním klubu Quatro, tak i v rámci mobilních masáží u Vás doma. Tímto také obnovujeme všechny zde nabízené služby. Objednávat se můžete na tel.: 721 926 518. Těším se na Vás.

Masáže Quatro

Masáže ve sportovním centru Quatro probíhají pouze víkendově a to v sobotu 8:00 - 22:00 a v neděli 8:00 - 18:30, 20:30 - 22:00.

Luxusní masáž horkými mušlemi

Milý zákazníci, jak jste již zvyklí, naše služby neustále zdokonalujeme a rozšiřujeme. Letošní rok nebude jiný! Proto bychom Vám rádi nyní nabídli novinku a to luxusní masáž horkými mušlemi. Více se dozvíte v části masáže.

Skupinové (firemní) masáže

Rádi byste odměnili své zaměstnance příjemnou a zdravou relaxací ve formě masáží? Máte firemní akci a chtěli byste si ji zpříjemnit masážemi? Potřebujete masáže pro svůj sportovní klub? Vytvořili jsme pro Vás nabídku masáží, kde se nachází více zájemců o masáž. Více čtěte v části skupinové masáže!

Rozšíření našich služeb je tu!

Vážení klienti, nedávno jsme Vás informovali, že pro Vás připravujeme rozšíření poskytovaných služeb. Nastala ta správná chvíle, abychom náš slib splnili! Nyní si u nás nově můžete užít Havajskou masáž "Lomi Lomi" a Indickou masáž hlavy. Tyto masáže si můžete dopřát nejen ve sportovním centru Quatro, ale i v pohodlí Vašeho domova.

Pozor na podvodné certifikáty!

Bohužel, během mé praxe se mi stala nemilá věc, na kterou bych rád upozornil především zákazníky, kteří se rozmýšlí, kam se objednat a pravděpodobně se nemusí jednat jen o masáž. Již několikrát mi různé společnosti kontaktovali, že jsem prošel jejich výběrovým řízením a že by mi rády nabídly certifikát spolehlivosti, kvality a já nevím čeho všeho... Na konci hovoru mi operátorka sdělila, že je to za určitý poplatek a to ne zrovna malý. Vzhledem k tomu, že jsem s těmito společnostmi nikdy nespolupracoval, nic o nich nevím, stejně tak jako ony o mne, usuzuji, že se jedná pouze o snahu prodávat nesmyslné certifikáty a klamat zákazníka. Samozřejmě jsem vždy tyto nabídky odmítl. Proto bych rád varoval klienty, pokud tyto certifikáty uvidí, aby byli ostražití!

Masáže již po celé Praze

Vzhledem k tomu, že se nám stále více klientů ozývá z částí Prahy, kde jsme dosud naše služby nenabízeli, jsme se rozhodli naše služby rozšířit. Aktuálně tedy naše služby nabízíme po celé Praze a okolí. Berte ovšem, prosím, na vědomí, že není pro nás jednoduché poskytovat služby, kde je problém s parkováním. V těchdo lokalitách je třeba si domluvit termín alepoň 5 dní předem a účtujeme si příplatek k této službe - viz. ceník...

Zdravotní, nebo terapeutická masáž?

Váháte, zda si objednat zdravotní, nebo terapeutickou masáž? Možná Vám ulehčí rozhodování náš nový web zdravotní terapeutické masáže, který jsme pro Vás připravili.

Zdravotní masér - Petr Vopálka mobilní masér

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE