logo

mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Jedná se o základní druhy masáží určené především pro Váš příjemný odpočinek, případně pro urychlení regenerace Vašeho organismu. V tomto smyslu poskytuji tyto masáže:

Sportovní masáže

Věnujete se nějakému sportu, ať už na profesionální, či amatérské úrovni? Pak jsou pro Vás ideální sportovní masáže. Jedná se o proceduru, která je především pro mladé sportovce často nezbytná, protože se intenzivně věnují svému tréninku a často podceňují regeneraci. Hlavním cílem těchto masáží je předejít vzniku trvalého poškození organismu, zvýšení prevence úrazů při cvičení, zlepšení látkové výměny, rychlejší regenerace svalů a tkání a tím rychlejší odstranění únavy, uvolnění nadměrně zatěžovaných svalů, zmírnění bolestí a celkové zlepšení výkonnosti pohybového aparátu. Výborné jsou hlavně také v případě, kdy se věnujete sportu, který zatěžuje Váš pohybový aparát jednostranně, jako např. tenis, florbal, badminton apod. Při těchto masážích se především zaměříme na svaly zatěžované ve Vašem sportu. Sami velice rychle poznáte, jak při využívání sportovních masážích, se Vaše výkony zvýší a budete se při sportu cítit lépe.
 

Relaxační masáže

relaxační masáž

Cítíte se unaveni po náročném dni? Rádi byste si odpočinuli a odreagovali se? Toto je pro Vás ta správná volba! Jedná se o masáže, při kterých budete moci relaxovat a poslouchat příjemnou hudbu. Právě tyto relaxační masáže jsou výborné na zlepšení krevního oběhu a látkové výměny, regeneraci sil po práci, odstranění únavy a působí velice pozitivně i po psychické stránce.
 

Masáže pro těhotné

(nabízím pouze v domácím prostředí)

Jedná se o jemné masáže, které jsou plně přizpůsobené nastávajícím maminkám. Tyto masáže odstraňují svalové napětí a přináší pocit zklidnění a pohody. Podporují mimo jiné i lymfatický systém, a tím odstraňují otoky dolních končetin, podporují imunitní systém, zrychlují látkovou výměnu a snižují zadržování tekutin v těle. Dále pozitivně působí na spánkový režim, snížení únavy, držení těla, odstraňují bolesti hlavy, zad a nohou a redukují tvorbu strií. Posilují láskyplný vztah k sobě sama a dítěti. Můžete se těšit v tomto krásném, ale náročném období na velmi příjemnou a prospěšnou relaxaci.

Juniorské a dorostové masáže

Juniorska

Věnuje se Vaše dítě nějakému sportu, jako např. fotbalu, házené, aerobiku, tanci či jinému? V rámci budování fyzické kondice je to výborné, ale přemýšleli jste také, jakým způsobem odpočívají a relaxují? Stále se mluví o tom, jak je pro děti důležitý pohyb, což je zajisté pravda, ale stejně tak je důležitá i relaxace a regenerace pro správné vyvíjení organismu a podání dalších výkonů, na kterou se bohužel často zapomíná. Tyto masáže jsou výborné pro mladé sportovce. Intenzita těchto masáží je úměrná věku a přesto má podobné účinky jako masáže pro dospělé. Působí pozitivně po psychické i fyzické stránce. Dochází k regeneraci těla, odstraňují spazmy a napětí ve svalech, podporují správné držení těla, zvyšují výkonnost a pohybové schopnosti, zlepšují krevní oběh a látkovou výměnu, kompenzují jednostranné zatížení, zlepšují tělesnou kondici. Junioři se po těchto masážích budou cítit uvolnění, zklidnění a odpočatí. Dopřejte tuto relaxaci svým mladým sportovcům!
Masáže osob mladších 18 let probíhají pouze za přítomnosti rodičů!
 

Nenalezli jste zde masáž, kterou hledáte? Rádi byste si užili jinou masáž? V tom případě pokračujte na osobní maséři. Možná Vás zaujme některá z masáží mých kolegyň.

Zdravotní masér - Petr Vopálka mobilní masér

Indikace a kontraindikace masáží

Indikace – stavy, při kterých masáže doporučuji:

 • Chronické svalové bolesti zad, šíje, či končetin
 • Svaly namožené následkem většího zatížení
 • Zlepšení fyzického a psychického stavu
 • Pooperační a poúrazová ztuhlost
 • Rekonvalescence po tělesném vyčerpání
 • Vadné držení těla a vady na páteři – např. skolióza
 • Prevence – zvyšuje obranyschopnost organismu

Kontraindikace – stavy, při kterých masáže neprovádím:

 • ihned po jídle do 1 hodiny
 • ihned po nadměrné fyzické zátěži – lépe odložit na následující den
 • jakákoliv nádorová onemocnění
 • záněty svalů a kloubů
 • při intoxikaci organismu
 • infekční, virové, či horečnaté onemocnění
 • nemasírují místa, kde se vyskytují křečové žily, mateřská znaménka
 • kožní infekční choroby, např.: plísně, záněty, vyrážky, vřídky
 • při znečištění kůže
 • poruchy krvácivosti
 • první trimestr těhotenství, rizikové těhotenství

 

Důležité: V případě jakýchkoliv zdravotních problémů je vhodné se poradit s Vašim ošetřujícím lékařem, zda je pro Vás masáž vhodná!