logo

mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Nová služba - Bowen

Vážení klienti, s radostí Vám mohu oznámit, že jsem úspěšně absolvoval kurz "Myofasciální technika podle Bowena". Díky této metodě můžeme ve Vašem těle podpořit přirozené hojivé a regenerační procesy a to s dlouhodobým účinkem. Pevně věřím, že i tato služba se stane Vaší oblíbenou. Aktuálně poskytuji ošetření celých zad a šíje. Více o této metodě naleznete v části zdravotní masáže.

Masáže sportovní klub Quatro

Masáže ze sportovního klubu Quatro jsou nyní přesunuty na Prahu 5 do Radotína, kde Vám se svou kolegyní mohu nabídnout širší nabídku masáží a lepší časové možnosti. Kompletní nabídku naleznete na masáže Radotín. Těšíme se na Vás!

Časové možnosti od 1.9.2018

Aktuální běžné časové možnosti masáží jsou tyto:

Mobilní masáže - Po - Ne 8:00 - 22:00

Masáže Praha 5 Radotín - Po - Ne 8:00 - 22:00

Konkrétní volné termíny dle objednávek. Doporučuji objednávat alespoň den předem. Bližší info na SMS: 721 926 518.

Nově - masáže Praha 5

S radostí Vám mohu oznámit, že od 1.9.2018 mne můžete navštívit také v Radotíně na Praze 5. Masáže zde probíhají bez časového omezení dle objednání. Těším se na Vaši návštěvu!

Ještě lepší ceny i pro nové zákazníky!

Vzhledem k úspěšnému zakončení mého studia mohu nabídnout více volných termínů i pro nové zákazníky. Mohu tedy nyní i jim poskytnout výhodnější cenu, stejně jako mým stálým klientům. Prosím, aby využívali ideálně pro objednání SMS. V případě nejasností, či dotazů se rád ozvu zpět. Děkuji!

Rozšíření služeb je tu!

Vážení klienti, jak jistě víte, zaměřuji se především na masáže, které Vám umí pomoci po fyzické stránce. Na základě toto, jsem nyní absolvoval odborný kurz "Deep tissue massage", tedy kurz hloubkové masáže, pomocí které lze intenzivně uvolnit svalstvo i v hlubších vrstvách. V rámci mých služeb, které nabízím, věřím, že hloubková masáž u řady z Vás nalezne uplatnění jako náhrada za masáž sportovní, či zdravotní.

Párové masáže u Vás doma

Přemýšleli jste o tom, že byste si rádi užili masáž u Vás doma s partnerkou, partnerem, nebo třeba s kamarádkou? Rádi přijedeme i k Vám a tuto možnost Vám dopřejeme. Nabízíme párové masáže, které probíhají přímo u Vás doma a to současně, takže již nemusíte čekat jeden na druhého. Více informací se dozvíte v části párové masáže.

Osobní maséři

Pokud si rádi vybíráte z více druhů služeb, připravil jsem pro Vás nové webové stránky osobní maséři. Naleznete zde i služby, které neposkytuji přímo já osobně, ale jejich kvalita je ověřena!

Skupinové (firemní) masáže

Rádi byste odměnili své zaměstnance příjemnou a zdravou relaxací ve formě masáží? Máte firemní akci a chtěli byste si ji zpříjemnit masážemi? Potřebujete masáže pro svůj sportovní klub? Vytvořili jsme pro Vás nabídku masáží, kde se nachází více zájemců o masáž. Více čtěte v části skupinové masáže!

Zdravotní masér - Petr Vopálka mobilní masér