logo

mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Pozor na podvodné certifikáty!

Bohužel, během mé praxe se mi stala nemilá věc, na kterou bych rád upozornil především zákazníky, kteří se rozmýšlí, kam se objednat a pravděpodobně se nemusí jednat jen o masáž. Již několikrát mi různé společnosti kontaktovali, že jsem prošel jejich výběrovým řízením a že by mi rády nabídly certifikát spolehlivosti, kvality a já nevím čeho všeho... Na konci hovoru mi operátorka sdělila, že je to za určitý poplatek a to ne zrovna malý. Vzhledem k tomu, že jsem s těmito společnostmi nikdy nespolupracoval, nic o nich nevím, stejně tak jako ony o mne, usuzuji, že se jedná pouze o snahu prodávat nesmyslné certifikáty a klamat zákazníka. Samozřejmě jsem vždy tyto nabídky odmítl. Proto bych rád varoval klienty, pokud tyto certifikáty uvidí, aby byli ostražití!

Facebook

Nezapomínejte sledovat také Facebook, kde naleznete zajímavé informace, ale i infomrace o připravovaných akcích!

Dotazy od zákazníků

Možná váháte, zda se objednat, či neobjednat na masáž, případně se rozhodujete, která služba by byla pro Vás nejvhodnější. Abych Vám rozhodování trochu ulehčil, vytvořil jsem seznam dotazů od zákazníků, se kterými se nejčastěji setkávám. Třeba i Vy zde naleznete svoji odpověď.

Masér terapeut

Vzhledem k úspěšnému zakončení studia „Masér terapeut - rekondiční specializace“ bych Vám rád nabídl další službu. Jedná se o hloubkové ošetření svalových vláken, pomocí kterého lze velice účinně odstranit spoušťové body a spazmy ve svalech, které často způsobují nepříjemné pocity, či bolesti.

Masážní stůl Jaguár

Užijte si nyní ještě příjemnější relaxační masáže! Pro tyto mobilní masáže zpravidla používám novinku na českém trhu - masážní stůl Jaguár. Jedná se o dokonalé mobilní lehátko patřící do nejvyšší třídy.

Lehatko1Lehatko2

Vyzkoušejte a uvidíte!

Reference

Nyní máte možnost ohodnotit poskytované služby. Hodnocení ostatních zákazníků naleznete v referencích. Velice mne potěší, pokud se i Vy podělíte o svůj názor, což můžete učinit již nyní a to přes kontaktní formulář.

Zdravotní masér - Petr Vopálka mobilní masér