logo

mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

1 | 2 | 3 | 4 | 5

Bolesti zad v bedrech

Bolesti zad v bedrech

Vítejte na mém webu!

Bolesti zad v bedrech mohou vznikat dlouhodoběji, například při sedavém zaměstnání, nebo při nevhodném cvičení a přetěžování bederní páteře. Může také vzniknout náhle, třeba když jste zvedala nějakou těžší věc. Každopádně se jedná o nepříjemný zdravotní problém, ovšem ne neřešitelný. Touto cestou bych Vám rád nabídl terapeutickou masáž, která dokáže Vaše svalstvo rychle a účinně uvolnit a tím Vám ulevit od bolestí a navrátit přirozenou hybnost.

Působím jako mobilní zdravotní masér v Praze a okolí.

V případě zájmu mne, prosím, neváhejte kontaktovat. Rád Vám pomohu a těším se na Vás!

Zdravotní masér - Petr Vopálka

mobilní masér

Sportovní masáže - David

Ahoj,
sportovní masáže od Petra již využíváme několik let. Syn se věnuje hokeji a často má náročné tréninky, z kterých chodí domů hodně unavený. Masáže od Petra mu vyhovují. Vždy se na ně těší a cítí se po nich dobře.
Děkujeme, David

Sportovní masáž - Ondřej

Ahoj,
objednal jsem se na sportovní masáž do Radotína. Chodím často cvičit do fitka a tak si rád občas dopřeji masáž. Jednalo se o celkovou masáž na 2 hodiny. Byl jsem nadšen. Masáž byla velice poctivá a důkladná. Vzhledem ke kvalitě také za super cenu. Prostředí bylo příjemné a uklizené.
Rád se vrátím Ondra

Relaxační masáž - Dana

Dobrý den,
ráda bych poděkovala Petrovi za jeho úžasnou relaxační masáž. Využila jsem jeho služeb a objednala si domů relaxační masáž celého těla. Masáž byla velice příjemná a důkladná. Mohu jedině doporučit.
Přeji hezký den, Dana
© Copyright 2012 - 2019, Zdravotni-maser-Praha.cz, Všechna práva vyhrazena! | Sitemap