masáže Praha
masáže Praha 4
masáže doma
mobilní masér
zdravotní masáže
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Průběh mobilní masáže

Vzhledem k tomu, že se stále setkávám s tím, že mi lidé říkají, že si neumí představit, jakým způsobem probíhají mobilní masáže doma a zda se masíruje na zemi, na posteli, či jinde, rozhodl jsem se napsat tento článek, kde popíši průběh klasické relaxační masáže, pro kterou je domov ideálním místem. Je to z toho důvodu, že se jedná o místo, které důvěrně znáte a dokážete se zde tedy nejlépe uvolnit a relaxovat a po masáži nemusíte nikam cestovat, ale s relaxací pokračovat např. u knížky.

Před objednáním doporučuji si projít kontraindikace masáží, zda se nevyskytuje nějaká skutečnost, kdy není možné masáž provést. V případě, že si nebudete jisti, neváhejte mne kontaktovat, případně se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Následně telefonicky, či e-mailem se domluvíme o Vaši představě, na místě, času masáže a rozsahu masáže. Před samotnou relaxační masáží je vhodné se připravit. Ideální prostor pro masáž je alespoň 2 x 3 metry a teplota v místnosti 21 °C. Pokud máte svou oblíbenou relaxační hudbu, připravte si ji, případně vozím s sebou. Dále budete potřebovat své 2 prostěradla, či velké osušky a 2 ručníky. Ostatní věci jako je masérské lehátko, ohřáté tepelné nosiče s rašelinou, oleje, apod. přivezu s sebou. Pro kvalitní masáž je důležitá hygiena. Před masáží je vhodná teplá koupel, nebo alespoň sprcha. Teplem se svaly uvolní a masáž je následně ještě příjemnější. Po masáži je naopak vhodné nechat olej působit, než ho hned smýt.

V domluvený čas přijedu k Vám. Nejprve proběhne úvodní rozhovor, kde se Vás zeptám, jaké máte zkušenosti s masážemi, kdy jste na ni byla naposledy, zda máte nějaké zdravotní problémy, jakou máte představu ohledně masáže, apod. Připravím masérské lehátko, navrhnu a vysvětlím Vám postup procedury podle Vaši představy. Následně Vám řeknu, jakým způsobem si máte lehnout na lehátko, umyji si ruce a pustím relaxační hudbu. Před samotnou masáží za chladnějšího počasí používám zhruba na 10 minut tepelné nosiče s rašelinou. Jednak jsou velice příjemné, ale hlavně se teplem více uvolní svaly a masáž je tím příjemnější. Následuje relaxační uvolňující masáž. Často se mi stává, že hodně klientů při této masáži usíná, což samozřejmě není nic špatného, ba naopak. Dává tím najevo, že je mu masáž skutečně příjemná. Po masáži můžete na lehátku ještě chvíli zůstat, poslouchat hudbu a relaxovat. Následně je vhodné zůstat doma v klidu a teple. Zvýšit pitný režim, odpočívat a užívat si příjemný pocit z masáže.

Takto většinou probíhá relaxační masáž, při které si chce klient hlavně odpočinout, zapomenout na všechny starosti a odreagovat se. Další druhy masáží a technik jsou stručně popsané v části nabízené služby.

A jaké máte zkušenosti s masážemi Vy?

Stále dáváte přednost spíše salonům, nebo mobilním masážím?

Myslíte si, že v salonech se Vám dostává větší péče, nebo že doma budete mít větší pohodlí?

Nestalo se Vám, že i přes to, že jste do salonu ztrácela čas cestou, se vám nedostalo takové péče? Neproběhl dostatečný úvodní rozhovor a tím masáž nebyla podle Vašich představ?

Vzhledem k tomu, že se jedná o Vaše zdraví, dáváte přednost spíše profesionálním zdravotním masérům, nebo Vám stačí jen maséři sportovní a rekondiční se základním kurzem a bez praxe ve zdravotnictví?

Či se Vám dokonce stalo, že se Vám sportovní masér snažil nabídnout masáž zdravotní?

Budu rád, za jakýkoliv Váš dotaz, či názor, který můžete poslat přes uvedený kontakt.

Děkuji a přeji příjemný zážitek z masáží.

Aktuálně

Termíny, které Vám mohu být k dispozici, naleznete na stránce objednání masáže.

Těším se na Vás!

Zdravotní masér terapeut

mobilní masér

Dárek pro Vaše blízké

Dárkový poukaz

= Menu =
Datum aktualizace stránky: 2024-5-14