logo

mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

1 | 2 | 3 | 4 | 5

Jak jsem se k masážím dostal aneb mé zkušenosti v oboru zdravotní masér terapeut

Petr Vopálka

Mám středoškolské vzdělání zakončené maturitou. S fitness jsem začínal jako soutěžící v roce 2008 v soutěži „Do Vánoc ve formě“. Poté, co jsem se stal finalistou, jsem zjistil, že se chci fitness věnovat i nadále, a to profesionálně. V roce 2009 jsem absolvoval rekvalifikační kurz „Instruktor fitness“ u společnosti Active Wellness s.r.o. Tato společnost projevila zájem spolupracovat se mnou na soutěži „Zhubni do plavek s VZP 2010“, kde jsem získal bohatou praxi. Téhož roku jsem ještě absolvoval odborný kurz „Poradce pro výživu“ u společnosti Mahra s.r.o. V roce 2011 jsem absolvoval rekvalifikační kurz "Masér pro sportovní a rekondiční masáž" v masérské škole Adam centrum, který byl spojen i s praxí a od té doby se intenzivně masážím věnuji. Roku 2012 jsem dokončil kvalifikační kurz „Masér pro zdravotnická zařízení" v Dexter Academy. Následující rok jsem zde absolvoval kurzy "Diagnostika a strečink", "Masáž těhotných", "Čokoládová masáž a zábal", "Kinesiotaping", "Mobilizační techniky" a "Manuální lymfodrenáž". Následně jsem si rozšířil kvalifikaci studiem "Masér terapeut" - rekondiční specializace a "Myofasciální technika podle Bowena". 2 roky jsem také působil jako masér extraligových týmů florbalového klubu FbŠ Bohemians. Aktuálně se věnuji soukromé praxi. Působím především jako mobilní masér, ovšem můžete mne i navštívit na Praze 5 - masáže Radotín.
K oblasti wellness mám velmi kladný vztah.

Mohu Vám nabídnout přátelský přístup, relaxační, sportovní, zdravotní, těhotenské, juniorské a dorostové masáže, hloubkové ošetření svalových vláken, dále poradit ohledně cvičení v pohodlí Vašeho domova a kinesiotaping.

 

Přehled dosažených kurzů a zkušeností jako mobilní masér

 2005  zakončené středoškolské vzdělání maturitou
 2009 rekvalifikační kurz „Instruktor fitness“ u společnosti Active Wellness s.r.o.
 2010 odborný kurzPoradce pro výživu, trenér pro Active Wellness s.r.o. v soutěžiZhubni do plavek s VZP 2010
 2011 rekvalifikační kurz "Masér pro sportovní a rekondiční masáž" v masérské škole Adam centrum
 2012 kvalifikační kurz „Masér pro zdravotnická zařízení" v Dexter Academy + praxe v lázní Vráž u Písku, odborný kurz "Dornova metoda + Breussova masáž"
 2013 odborné kurzy "Diagnostika a strečink", "Masáž těhotných", "Čokoládová masáž a zábal", "Kinesiotaping", "Mobilizační techniky", "Manuální lymfodrenáž"
 2014 masér extraligových týmů florbalového klubu FbŠ Bohemians
 2015 odborný kurz "Masér terapeut" - rekondiční specializace, masér extraligových týmů florbalového klubu FbŠ Bohemians
 2018 odborný kurz "Deep tissue massage" - Hloubková masáž, odborný kurz "Myofasciální technika podle Bowena"
 2019 odborné kurzy "Myofasciální technika podle Bowena" - rozšíření
 

Zdravotní masér - Petr Vopálka

mobilní masér

Možnost objednat dárkový poukaz

dárkový poukaz

Rekvalifikační a kvalifikační kurzy

Odborné kurzy

Bowenova technika

© Copyright 2012 - 2020, Zdravotni-maser-Praha.cz, Všechna práva vyhrazena! | Sitemap