masáže Praha
masáže Praha 4
masáže doma
mobilní masér
zdravotní masáže
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Parkovací zóny v Praze

Vážení klienti, na této stránce se dozvíte, jakým způsobem poskytuji masáže v lokalitách, kde se nachází parkovací zóny v Praze a také varování před využíváním těchto zón.

Proč tento článek?

Parkovacích zón při mé práci využívám běžně. Platbu provádím pomocí mobilní aplikace, kterou jsem si myslel, že jsem vždy provedl správně a tak, jak jsem měl. Také jsem se domníval, že stání Svátek práce se považuje za neděli. Přišla mi domů upomínka, že jsem v tento den parkoval v parkovacích zónách a neuhradil parkové. Bylo to pondělí. V neděli je v této lokalitě parkování ZDARMA. Chtěl bych vidět, jak v tento den úředníci, kteří se na nás jen obohacují, byli v práci. Je to přeci úřední den, ne? S úředníkem, s kterým jsem tento "přestupek" řešil, mi řekl, že to také nechápe, že si na to stěžuje více lidí, ale že to tak je a pokutu zaplatit musím. Nepovažuji ji tedy za výchovnou, ale za KRÁDEŽ! od hl.m. Prahy.

Pokud to tedy bude možné, rád bych minimalizoval platby právě do této kasy a to i na úkor jiných finančních výdajů.

Poskytování masáží v zónách

Z výše uvedeného důvodu, bych Vás rád poprosil, pokud je to možné, o umožnění parkování například na Vaší zahradě, či garážích. V tomto případě Vám samozřejmě nebude započítáván ani poplatek za parkování. Prosím o této skutečnosti informovat již při objednání.

V případě, že to možné není, budu muset bohužel využít těchto parkovacích zón. K ceně masáže Vám bude připočtena cena za parkování. Délka placeného parkování je o 30 minut delší, než objednané masáže. Cena parkování dle MPLA.

Děkuji za podporu a pochopení!

Aktuálně

Termíny, které Vám mohu být k dispozici, naleznete na stránce objednání masáže.

Těším se na Vás!

Zdravotní masér terapeut

mobilní masér

= Menu =
Datum aktualizace stránky: 2024-5-14