logo

mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

1 | 2 | 3 | 4 | 5

Masáže pro skupiny, firmy apod...

Stále častěji se na mne obracejí různé společnosti, že by měli zájem o masáže pro své zaměstnance. Z tohoto důvodu bych zde rád nastínil, jakým způsobem tyto masáže probíhají:

Skupinové masáže

Nabídka skupinových masáží je určena především pro případy, kde se nachází více zájemců o naše služby (více než 3), jako například společnosti, firemní večírky, sportovní kluby, apod...

Co je pro tyto masáže potřeba?

Abychom Vám naše služby mohli poskytnout, potřebujeme k tomu klidnou vytápěnou místnost, prostor pro rozložení lehátek (1 lehátko - 2 x 3 metry) a možnost si umýt ruce před a po masáži.

Jaké masáže je možné využít?

Kompletní nabídku masáží naleznete na www.osobni-maseri.cz

Jak probíhá organizace?

Je vhodné, abyste nám připravili seznam účastníků, abychom věděli kolik je zájemců a během masáží se nezdržovali zjišťováním kdo po kom má jít. Mezi jednotlivými masážemi je třeba 10 minut pauza na vystřítání a přípravu na další.

Je možné uskutečnit i více masáží najednou?

Aktuálně jsme maséři dva. Zda přijedeme oba Vám sdělíme po zaslání Vaší poptávky. Záleží na prostoru, který nám dáte k dispozici a na druhu a počtu objednaných masáží.

Jak je možné provézt platbu?

Platbu přijímáme zatím pouze v hotovosti. Obdržíte od nás příjmový pokladní doklat, který můžete zahrnout do svého účetnictví.

Kde je možné skupinové masáže využít?

Naše služby nabízíme v Praze a okolí, kde je možné zaparkovat. V případě, že nám zajistíte vlastní parkování, rádi za Vámi přijedeme i do míst, kde se nachází parkovací zóny.

Zaujala Vás tato nabídka? Pošle nám Vaši poptávku na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Zajímá nás především, kde se masáže uskuteční, o jaké masáže a v jaké délce budete mít zájem a počet zájemců.

Zdravotní masér - Petr Vopálka

mobilní masér

© Copyright 2012 - 2020, Zdravotni-maser-Praha.cz, Všechna práva vyhrazena! | Sitemap