masáže Praha
masáže Praha 4
masáže doma
mobilní masér
zdravotní masáže
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Bolesti

Bolesti

Vítejte na mém webu!

Trápí Vás nepříjemné bolesti a rádi byste se jich zbavili? Pak jste na správném místě. S řadou nepříjemných bolestí Vám dokáži efektivně pomoci.

Jmenuji se Petr Vopálka a jsem mobilní zdravotní masér terapeut působící v Praze a okolí. Zaměřuji se především na různé techniky, které umí pomoci v případě různých zdravotních problémů, tedy i bolestí.

V případě bolestí, které někdy trápí každého z nás, jako jsou bolesti zad, šije, či jiných partií pohybového aparátu nejčastěji poskytuji klasické zdravotní masáže, které v případě zájmu doplňuji zpravidla masážními baňkami, či tejpy. Rád také poradím s vhodným cvičením, pomocí kterého se dá těmto nepříjemným stavům předcházet.

Dále Vám mohu i pomoci s bolestmi, na které často klasické masáže moc nepomáhají. Jedná se například o bolestivou menstruaci, migrény, růstové bolesti u dětí, bolesti kloubů, ale i mnoho dalšího... Tyto bolesti zpravidla řeším jemnou, ale vysoce efektivní myofasciální technikou podle Bowena. Jedná se o jemnou, nebolestivou techniku měkkých tkání, která podporuje hojení a regeneraci tkání celého těla, nikoliv jen svalů a fascií, jako klasické masáže. Tato technika dosahuje velmi dobrých výsledků u dětí i dospělých.

V případě zájmu mne, prosím, neváhejte kontaktovat. Rád Vám pomohu a těším se na Vás!

Aktuálně

Termíny, které Vám mohu být k dispozici, naleznete na stránce objednání masáže.

Těším se na Vás!

Zdravotní masér terapeut

mobilní masér

Reference

Masáže pro děti - Kristýna

Přeji hezký den,
na internetu jsem našla, že poskytujete i masáže pro děti a to i ze zdravotních důvodů. Dceři je 12 let a hraje košíkovou. Když už si týden stěžovala na bolest ramene, obrátila jsem se na Vás o pomoc. Ráda bych Vám touto cestou poděkovala, protože jste byl velmi ochotný. Přijel jste za námi hned druhý den domů a dceři úspěšně pomohl. Dcera měla zpočátku trochu obavy, ale nakonec byla spokojená. Poskytl jste ji ošetření Bowenovou technikou, které jí prý bylo příjemné, a úlevu cítila ihned po ošetření. To u Vás absolvovala 3x a nyní je to již měsíc po posledním a cítí se stále dobře.
Děkuji Vám, jsem ráda, že mám na Vás kontakt. V případě potřeby, se opět ráda ozvu a budu Vás i dále doporučovat.
Kristýna

Relaxační masáže - Sára

Přeji pěkný den,
hledala jsem na internetu, kam bych si mohla zajít na masáž a našla jsem Vaši nabídku mobilních masáží. Máte zde samé kladné hodnocení a to mne přesvědčilo, že musím vyzkoušet masáž doma. Líbilo se mi, že jste mi při objednání nabídli termín hned druhý den. Objednala jsem si relaxační masáž od Petra. Musím uznat, že to byla nejlepší masáž, kterou jsem kdy měla. Velice příjemná - dokonce jsem u ní usnula. Těší mne, že jsem na Vás našla kontakt, určitě Vás ráda využiji znovu!
Sára

Masáže doma - Kamila

Dobrý den,
dcera se hodně věnuje sportu a poslední dobou si stěžovala na bolest zad. Zkusili jsme tedy objednat p. Vopálku na masáž domů. Masáž prý byla fajn a moc jí pomohla. Masér dokázal najít přesně místa. která jí bolela a uvolnit je. Nyní se již cítí dobře, ale i tak jsme se domluvili na další masáži. Budeme tyto služby využívat pravidelně.
Děkujeme, Kamila s dcerou

= Menu =