masáže Praha
masáže Praha 4
masáže doma
mobilní masér
zdravotní masáže
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Bolesti

Bolesti

Vítejte na mém webu!

Trápí Vás nepříjemné bolesti a rádi byste se jich zbavili? Pak jste na správném místě. S řadou nepříjemných bolestí Vám dokáži efektivně pomoci.

Jmenuji se Petr Vopálka a jsem mobilní zdravotní masér terapeut působící v Praze a okolí. Zaměřuji se především na různé techniky, které umí pomoci v případě různých zdravotních problémů, tedy i bolestí.

V případě bolestí, které někdy trápí každého z nás, jako jsou bolesti zad, šije, či jiných partií pohybového aparátu nejčastěji poskytuji klasické zdravotní masáže, které v případě zájmu doplňuji zpravidla masážními baňkami, či tejpy. Rád také poradím s vhodným cvičením, pomocí kterého se dá těmto nepříjemným stavům předcházet.

Dále Vám mohu i pomoci s bolestmi, na které často klasické masáže moc nepomáhají. Jedná se například o bolestivou menstruaci, migrény, růstové bolesti u dětí, bolesti kloubů, ale i mnoho dalšího... Tyto bolesti zpravidla řeším jemnou, ale vysoce efektivní myofasciální technikou podle Bowena. Jedná se o jemnou, nebolestivou techniku měkkých tkání, která podporuje hojení a regeneraci tkání celého těla, nikoliv jen svalů a fascií, jako klasické masáže. Tato technika dosahuje velmi dobrých výsledků u dětí i dospělých.

V případě zájmu mne, prosím, neváhejte kontaktovat. Rád Vám pomohu a těším se na Vás!

Aktuálně

Letní masáže probíhají!
Letní masáže

Termíny, které Vám mohu být k dispozici, naleznete na stránce objednání masáže.

Těším se na Vás!

Zdravotní masér terapeut

mobilní masér

Reference

Masáže doma - Klára

Hezký den,
využila jsem nabídky Petra a objednala si masáž domů. Vzhledem k tomu, že mne bolela záda, mi zaujalo, že nabízí i masáže zdravotní. Musím konstatovat, že jsem byla moc spokojena. Jednání bylo příjemné a masáž velice účinná. Petr si nejprve se mnou popovídal, co mne trápí, jak se cítím, apod., následně mne vysvětlil, jak bude masáž probíhat. Po té se pustil do práce. Masáž byla intenzivní a uvolňující. Během masáže použil baňky a po masáži chtěl abych provedla strečink a aplikoval tejpy. Následně mi poradil co mám a nemám dělat a domluvil si se mou další termín. Nyní je to 4 dny, co u mne Petr byl, tak jsem si sundala tejpy, jak mi poradil. Na zádech mám ještě trochu vidět "modřinky" od baněk, na které mi Petr před masáží také upozornil, že se mohou udělat. Vůbec ale nebolí a záda cítím celkově uvolněná. Už dlouho jsem se necítila takto skvěle. S Petrem jsem opět domluvená na další masáž za týden, na což se už moc těším!
Klára

Relaxační masáže - Pavla + Klára

Zdravíme a rády bychom poděkovaly za skvělé masáže! S kamarádkou jsem si chtěla udělat hezké odpoledne a tak jsme si objednaly u Petra dvě relaxační masáže. Byl to super zážitek! Masáže proběhly u nás na zahradě. Já jsem si užila masáž zad a nohou a kamarádka si ještě k tomu přidala ruce. Takto u bazénu jsme si masáže dopřály prvně a bylo to skvělé! A hlavně Petr byl velmi sympatický a masáže opravdu umí! Rozhodně doporučujeme i ostatním.
Pavla + Klára

Mobilní masér - Alžběta

Přeji hezký den,
objednala jsem si službu mobilní masér. Přijel za mnou domů pan Vopálka, kterému bych chtěla touto cestou poděkovat. Užila jsem si masáž, která mi byla velice příjemná. Dokázala jsem se u ní opravdu uvolnit a jen relaxovat. Na masáže chodím celkem často a tato byla zatím nejlepší.
Alžběta

= Menu =