logo

mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

1 | 2 | 3 | 4 | 5

Bolestivá menstruace

Bolestivá menstruace

Vítejte na mém webu!

Trápí Vás bolestivá menstruace? Jedná se o nepříjemný zdravotní problém, který postihuje nejčastěji mladé dívky a ženy. Projevuje se křečovitými bolestmi v podbříšku a může být doprovázena bolestmi hlavy, či nevolností. Samozřejmě lze tento problém řešit různými tabletami proti bolesti, ale rád bych Vám touto cestou nabídl ošetření, které je Vašemu tělu zcela přirozené, efektivní a zároveň bez použití jakýchkoliv chemických přípravků. Jedná se o ošetření pomocí Bowenovy techniky, které ve Vašem těle silně podporujeme regenerační procesy a jeho přirozený stav. Toto ošetření dokáže účinně pomoci při mnoho zdravotních problémech a jedním z nich je právě bolestivá menstruace.

Působím jako mobilní zdravotní masér terapeut v Praze a okolí.

V případě zájmu mne, prosím, neváhejte kontaktovat. Rád Vám pomohu a těším se na Vás!

Zdravotní masér - Petr Vopálka

mobilní masér

Relaxační masáže - Jana + Teraza

Zdravíme všechny a rády bychom poděkovali Petrovi za jeho ochotu a hlavně skvělé masáže. Měli jsme doma oslavu narozenin a rozhodli jsme se ji zpříjemnit masážemi. Objednaly jsme si Petra. Přijel přesně tak, jak jsme byli domluveni a masáže od něj byly super - velice příjemné - obě jsme u nich usnuly. Rozhodně skvělý zážitek!
Děkujeme Jana a Tereza

Těhotenská masáž - Denisa

Ahoj,
měla jsem zájem vyzkoušet těhotenskou masáž a našla jsem, že Petr ji nabízí i v domácím prostředí, což mi zaujalo. Objednala jsem se, Petr mi nabídl celkem brzký termín a přijel za mnou domů. Vše připravil a vysvětlil. Já jsem si lehla na pohodlné masérské lehátko a užívala si příjemnou masáž. Ta mi fakt sedla. Jednak Petr je moc veliký sympaťák, ale hlavně masáž od něj byla super.
Děkuji moc, Denisa

Bowenova technika - Soňa

Dobrý den,
pravidelně ráda chodím cvičit na jógu, ale jednou po cvičení mne nějak začala bolet kyčel. Hledala jsem na internetu co s tím a našla jsem informace ohledně Bowenovy techniky. Rozhodla jsem se, že ji vyzkouším a objednala si Petra, protože mne zaujalo, že může přijet i za mnou domů. Petr přijel včas a komunikace s ním byla velmi sympatická. Nejprve mi vše vysvětlil a následně se pustil do ošetření. To bylo celkem příjemné a ihned po něm jsem cílila úlevu. Za týden jsme se domluvili ještě jednou a od té doby mám po problému.
Velké díky, Soňa
© Copyright 2012 - 2020, Zdravotni-maser-Praha.cz, Všechna práva vyhrazena! | Sitemap