masáže Praha
masáže Praha 4
masáže doma
mobilní masér
zdravotní masáže
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Bolestivá menstruace

Bolestivá menstruace

Vítejte na mém webu!

Trápí Vás bolestivá menstruace? Jedná se o nepříjemný zdravotní problém, který postihuje nejčastěji mladé dívky a ženy. Projevuje se křečovitými bolestmi v podbřišku a může být doprovázena bolestmi hlavy, či nevolností. Samozřejmě lze tento problém řešit různými tabletami proti bolesti, ale rád bych Vám touto cestou nabídl ošetření, které je Vašemu tělu zcela přirozené, efektivní a zároveň bez použití jakýchkoliv chemických přípravků. Jedná se o ošetření pomocí Bowenovy techniky, které ve Vašem těle silně podporuje regenerační procesy a jeho přirozený stav. Toto ošetření dokáže účinně pomoci při mnoho zdravotních problémech a jedním z nich je právě bolestivá menstruace.

Působím jako mobilní zdravotní masér terapeut v Praze a okolí.

V případě zájmu mne, prosím, neváhejte kontaktovat. Rád Vám pomohu a těším se na Vás!

Aktuálně

Termíny, které Vám mohu být k dispozici, naleznete na stránce objednání masáže.

Těším se na Vás!

Zdravotní masér terapeut

mobilní masér

Reference

Masáže Praha - František

Dobrý den,
masáže Praha jsou super. Objednal jsem si relaxační masáž přímo ke mně domů. Přijela paní Zuzana Vopálková i s masérským lehátkem. Masáž byla poctivá a příjemná.
Děkuji, František

Zdravotní masáže domů - Petra

Dobrý den,
objednala jsem si zdravotní masáže domů od p. Vopálky a byla jsem nadšena. Pan Vopálka je sympatický mladý muž, na kterém je vidět, že ho jeho práce baví a hlavně že ji rozumí. Hned po první masáži jsem se cítíla lépe a ješte mi poradil, jak mým problémům předcházet. Zkrátka super - doporučuji!
Petra

Relaxační masáže - Pavla + Klára

Zdravíme a rády bychom poděkovaly za skvělé masáže! S kamarádkou jsem si chtěla udělat hezké odpoledne a tak jsme si objednaly u Petra dvě relaxační masáže. Byl to super zážitek! Masáže proběhly u nás na zahradě. Já jsem si užila masáž zad a nohou a kamarádka si ještě k tomu přidala ruce. Takto u bazénu jsme si masáže dopřály prvně a bylo to skvělé! A hlavně Petr byl velmi sympatický a masáže opravdu umí! Rozhodně doporučujeme i ostatním.
Pavla + Klára

= Menu =