masáže Praha
masáže Praha 4
masáže doma
mobilní masér
zdravotní masáže
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Bolestivá menstruace

Bolestivá menstruace

Vítejte na mém webu!

Trápí Vás bolestivá menstruace? Jedná se o nepříjemný zdravotní problém, který postihuje nejčastěji mladé dívky a ženy. Projevuje se křečovitými bolestmi v podbřišku a může být doprovázena bolestmi hlavy, či nevolností. Samozřejmě lze tento problém řešit různými tabletami proti bolesti, ale rád bych Vám touto cestou nabídl ošetření, které je Vašemu tělu zcela přirozené, efektivní a zároveň bez použití jakýchkoliv chemických přípravků. Jedná se o ošetření pomocí Bowenovy techniky, které ve Vašem těle silně podporuje regenerační procesy a jeho přirozený stav. Toto ošetření dokáže účinně pomoci při mnoho zdravotních problémech a jedním z nich je právě bolestivá menstruace.

Působím jako mobilní zdravotní masér terapeut v Praze a okolí.

V případě zájmu mne, prosím, neváhejte kontaktovat. Rád Vám pomohu a těším se na Vás!

Aktuálně

Letní masáže probíhají!
Letní masáže

Termíny, které Vám mohu být k dispozici, naleznete na stránce objednání masáže.

Těším se na Vás!

Zdravotní masér terapeut

mobilní masér

Reference

Masáže Praha - František

Dobrý den,
masáže Praha jsou super. Objednal jsem si relaxační masáž přímo ke mně domů. Přijela paní Zuzana Vopálková i s masérským lehátkem. Masáž byla poctivá a příjemná.
Děkuji, František

Bowenova technika - Mirka

Dobrý den,
ráda bych poděkovala Petrovi za jeho skvělé služby. Začala mne bolet záda a tak jsem hledala co s tím. Přiznám se, že moc intensivní masáže ráda nemám a našla jsem nabídku Petra, která mne zaujala. Konkrétně tedy Bowenova technika, kterou Petr nabízí. Vyzkoušela jsem jí a bylo to přesně tak, jak zde píše. Při ošetření mne nic nebolelo a bylo mi to spíše příjemné. Druhý den jsem cítila jen svalstvo  trochu unavené. Po týdnu jsme to ještě zopakovali a nyní mi již nic nebolí. Rozhodně doporučuji tomu, kdo má obavy z nějaké intensivní masáže. Jedná se o velmi jemné ošetření a při tom účinné.
Mnohokrát děkuji, Mirka

Mobilní masér - Alžběta

Přeji hezký den,
objednala jsem si službu mobilní masér. Přijel za mnou domů pan Vopálka, kterému bych chtěla touto cestou poděkovat. Užila jsem si masáž, která mi byla velice příjemná. Dokázala jsem se u ní opravdu uvolnit a jen relaxovat. Na masáže chodím celkem často a tato byla zatím nejlepší.
Alžběta

= Menu =