masáže Praha
masáže Praha 4
masáže doma
mobilní masér
zdravotní masáže
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Masáže pro ženy

Masáže pro ženy

Vítejte na mém webu!

Jmenuji se Petr Vopálka a jsem mobilní zdravotní masér terapeut, působím po Praze a okolí. Poskytuji i masáže pro ženy a to z relaxačních, regeneračních i zdravotních důvodů.

Relaxační masáže

Relaxační masáže mají ženy z pravidla velice rády, protože se dokáží u nich odreagovat od každodenních povinností a užít si velice příjemné pocity při masáži i po ní. Relaxační masáže mají pro ženu velmi příznivý vliv především po psychické, ale i fyzické stránce.

Sportovní masáže

Věnujete se ráda nějakému sportu a přemýšlíte, jakým způsobem dopřát Vašemu tělu příjemnou regeneraci? Mohu Vám nabídnout a doporučit sportovní masáže. Zpravidla oproti relaxačním masážím jsou přiměřeně intensivnější a rychlejší. Ale vždy záleží na Vás, jaká intensita Vám vyhovuje. Sportovní masáže dokáží podpořit regeneraci Vašeho svalstva a případně uvolnit ztuhlé části, které mohly být více zatížené během sportu. V tomto smyslu Vám také mohu nabídnout ošetření pomocí Bowenovy techniky, které podstatným způsobem podporuje regenerace celého těla, ne jen svalů a fascií, jako klasické masáže.

Zdravotní masáže

Dalším případem, kdy mne ženy vyhledávají, jsou různé zdravotní problémy, s kterými jim rád pomohu. Patří sem například bolesti, či blokády pohybového aparátu, migrény, špatné držení těla, bolestivá menstruace, problém otěhotnět, dýchací problémy (astma, alergie), podpora regenerace po operacích, ale i mnoho dalšího... Využívám k tomu klasické zdravotní masáže, hloubkové masáže, terapeutické masáže, či Bowenovu techniku. Případně také rád poradím ohledně vhodného cvičení.

Našli jste se v některém z těchto případů? Jste z Prahy, či okolí? V tom případě mne, prosím, neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.

Aktuálně

Letní masáže probíhají!
Letní masáže

Termíny, které Vám mohu být k dispozici, naleznete na stránce objednání masáže.

Těším se na Vás!

Zdravotní masér terapeut

mobilní masér

Reference

Relaxační masáže - Sára

Přeji pěkný den,
hledala jsem na internetu, kam bych si mohla zajít na masáž a našla jsem Vaši nabídku mobilních masáží. Máte zde samé kladné hodnocení a to mne přesvědčilo, že musím vyzkoušet masáž doma. Líbilo se mi, že jste mi při objednání nabídli termín hned druhý den. Objednala jsem si relaxační masáž od Petra. Musím uznat, že to byla nejlepší masáž, kterou jsem kdy měla. Velice příjemná - dokonce jsem u ní usnula. Těší mne, že jsem na Vás našla kontakt, určitě Vás ráda využiji znovu!
Sára

Zdravotní masáže - Vendula

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat Petrovi za jeho skvělé zdravotní masáže. Již delší dobu jsem trpěla bolestmi zad asi z práce a ne z úplně správného pohybu. Petr se mnou mé problémy probral dost podrobně a vysvětlil mne, z jakého důvodu pravděpodobně mé záda bolí. Provedl masáž, která byla velice intenzivní a efektivní. Cítila jsem se po ní sice unavená, jako po intenzivním cvičení, ale hodně uvolněná. Vysvětlil mne i správné cvičení, které mohu provádět i doma, či v práci. Je velice jednoduché, ale účinné. Aktuálně mám již za sebou masáže 3 a o žádných bolestech již nevím.
Jsem Petrovi velice vděčná za jeho profesionální péči a moc mu děkuji! Vendula

Masáže doma - Tomáš

Zdravím Vás,
tyké jsem již využil mobilních služeb od p. Vopálky a byl jsem spokojen. Objednal jsem si sportovní masáž doma. Masáž proběhla podle mých představ.
Díky, Tomáš

= Menu =