masáže Praha
masáže Praha 4
masáže doma
mobilní masér
zdravotní masáže
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Masáže pro ženy

Masáže pro ženy

Vítejte na mém webu!

Jmenuji se Petr Vopálka a jsem mobilní zdravotní masér terapeut, působím po Praze a okolí. Poskytuji i masáže pro ženy a to z relaxačních, regeneračních i zdravotních důvodů.

Relaxační masáže

Relaxační masáže mají ženy z pravidla velice rády, protože se dokáží u nich odreagovat od každodenních povinností a užít si velice příjemné pocity při masáži i po ní. Relaxační masáže mají pro ženu velmi příznivý vliv především po psychické, ale i fyzické stránce.

Sportovní masáže

Věnujete se ráda nějakému sportu a přemýšlíte, jakým způsobem dopřát Vašemu tělu příjemnou regeneraci? Mohu Vám nabídnout a doporučit sportovní masáže. Zpravidla oproti relaxačním masážím jsou přiměřeně intensivnější a rychlejší. Ale vždy záleží na Vás, jaká intensita Vám vyhovuje. Sportovní masáže dokáží podpořit regeneraci Vašeho svalstva a případně uvolnit ztuhlé části, které mohly být více zatížené během sportu. V tomto smyslu Vám také mohu nabídnout ošetření pomocí Bowenovy techniky, které podstatným způsobem podporuje regenerace celého těla, ne jen svalů a fascií, jako klasické masáže.

Zdravotní masáže

Dalším případem, kdy mne ženy vyhledávají, jsou různé zdravotní problémy, s kterými jim rád pomohu. Patří sem například bolesti, či blokády pohybového aparátu, migrény, špatné držení těla, bolestivá menstruace, problém otěhotnět, dýchací problémy (astma, alergie), podpora regenerace po operacích, ale i mnoho dalšího... Využívám k tomu klasické zdravotní masáže, hloubkové masáže, terapeutické masáže, či Bowenovu techniku. Případně také rád poradím ohledně vhodného cvičení.

Našli jste se v některém z těchto případů? Jste z Prahy, či okolí? V tom případě mne, prosím, neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás.

Aktuálně

Termíny, které Vám mohu být k dispozici, naleznete na stránce objednání masáže.

Těším se na Vás!

Zdravotní masér terapeut

mobilní masér

Reference

Masáže doma - Tomáš

Zdravím Vás,
tyké jsem již využil mobilních služeb od p. Vopálky a byl jsem spokojen. Objednal jsem si sportovní masáž doma. Masáž proběhla podle mých představ.
Díky, Tomáš

Mobilní masér - Tereza

Přeji krásný den,
hledala jsem na internetu mobilního maséra, který by byl ochotný přijet k nám do práce a poskytnout nám více masáží najednou. Zaujala mne nabídka Petra, který má v nabídce i skupinové masáže. Domluvili jsme se na 8 hodinových masáži. Petr přijel k nám se svou kolegyní a bylo to úžasné. Vždy probíhaly 2 masáže najednou. Všichni jsme byli moc spokojeni a jsme rádi, že to takto vyšlo.
Moc Vám děkujeme a těšíme se zase brzy nashledanou, Tereza + kolektiv

Masáže doma - Tomáš

Zdravím Vás,
tyké jsem již využil mobilních služeb od p. Vopálky a byl jsem spokojen. Objednal jsem si sportovní masáž doma. Masáž proběhla podle mých představ.
Díky, Tomáš

= Menu =