masáže Praha
masáže Praha 4
masáže doma
mobilní masér
zdravotní masáže
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Skolióza

Skolióza

Vítejte na mém webu!

Máte Vy, či Vaše dítě skoliózu páteře? Jedná se o zdravotní problém, který Vás zprvu možná až tak netrápí, ale postupem času se často projeví bolestmi zad, či jinými problémy. Skolióza páteře se často objevuje u dětí, ale i dospělých. Mohu Vám nabídnout prevenci vzniku těchto zdravotních problémů a to formou ošetření, které je Vašemu tělu zcela přirozené, efektivní a zároveň bez použití jakýchkoliv chemických přípravků. Jedná se o ošetření pomocí Bowenovy techniky, které ve Vašem těle silně podporuje regenerační procesy a jeho přirozený stav. Toto ošetření dokáže účinně pomoci při mnoho zdravotních problémech a jedním z nich je právě vadné držení těla a skolióza.

Působím jako mobilní zdravotní masér terapeut v Praze a okolí.

V případě zájmu mne, prosím, neváhejte kontaktovat. Rád Vám pomohu a těším se na Vás!

Aktuálně

Letní masáže probíhají!
Letní masáže

Termíny, které Vám mohu být k dispozici, naleznete na stránce objednání masáže.

Těším se na Vás!

Zdravotní masér terapeut

mobilní masér

Reference

Mobilní masér - Tereza

Přeji krásný den,
hledala jsem na internetu mobilního maséra, který by byl ochotný přijet k nám do práce a poskytnout nám více masáží najednou. Zaujala mne nabídka Petra, který má v nabídce i skupinové masáže. Domluvili jsme se na 8 hodinových masáži. Petr přijel k nám se svou kolegyní a bylo to úžasné. Vždy probíhaly 2 masáže najednou. Všichni jsme byli moc spokojeni a jsme rádi, že to takto vyšlo.
Moc Vám děkujeme a těšíme se zase brzy nashledanou, Tereza + kolektiv

Sportovní masáž doma - Karel

Objednal jsem si Petra na sportovní masáž domů, z časových důvodu. Neměl jsem čas někam běžet a vidina toho, že masér přijede za mnou se mi líbila. Byl jsem spokojený - přijel přesně v domluvený čas, masáž kvalitní a poctivá, cena příjemná.
Velké díky masérovi, Karel

Relaxační masáže - Sára

Přeji pěkný den,
hledala jsem na internetu, kam bych si mohla zajít na masáž a našla jsem Vaši nabídku mobilních masáží. Máte zde samé kladné hodnocení a to mne přesvědčilo, že musím vyzkoušet masáž doma. Líbilo se mi, že jste mi při objednání nabídli termín hned druhý den. Objednala jsem si relaxační masáž od Petra. Musím uznat, že to byla nejlepší masáž, kterou jsem kdy měla. Velice příjemná - dokonce jsem u ní usnula. Těší mne, že jsem na Vás našla kontakt, určitě Vás ráda využiji znovu!
Sára

= Menu =