logo

mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

1 | 2 | 3 | 4 | 5

Zablokovaný krk

Zablokovaný krk

Vítejte na mém webu!

Zablokovala jste si krk při cvičení, spaní, či jen při špatném pohybu? Či snad trpíte s blokádami krku dlouhodoběji? Chtěla byste efektivnější řešení, než jen prášky, či obstřiky? Chcete se těchto problémů zbavit jednou pro vždy?

Rád Vám pomohu pomocí ošetření Bowenovou technikou. Jedná se o jemné myofasciální ošetření, které výrazným způsobem podporuje regeneraci tkání a to ne jen na úrovni svalů a fascií, jako klasické masáže, ale celého těla. Ošetření je zpravidla nebolestivé a často velmi efektivní i z dlouhodobého hlediska a trvá cca 45 minut. Probíhá pro tělo zcela přirozenou regenerační cestou a to bez jakýchkoliv nežádoucích účinků. Vhodné i pro děti.

Jsem zdravotní mobilní masér terapeut a působím po Praze a okolí.

V případě zájmu mne, prosím, neváhejte kontaktovat. Rád Vám pomohu a těším se na Vás!

Zdravotní masér - Petr Vopálka

mobilní masér

Párové masáže - Vlasta

Zdravím Vás!
Masáže od Petra a jeho kolegyně jsou super! Zatím nejlepší masáže, které jsme vyzkoušeli. Jezdí za námi pravidelně domů a s přítelem si užíváme luxusní masáže. Jsou velmi příjemné a důkladné. Na poprvé jsme si objednali jen masáž zad na hodinku, ale pak jsme začali využívat celotělové dvouhodinové masáže. Nevěřili byste, jak ty dvě hodiny vždy utečou.
Velké díky Petrovi i Zuzaně.

Sportovní masáž - Ondřej

Ahoj,
objednal jsem se na sportovní masáž do Radotína. Chodím často cvičit do fitka a tak si rád občas dopřeji masáž. Jednalo se o celkovou masáž na 2 hodiny. Byl jsem nadšen. Masáž byla velice poctivá a důkladná. Vzhledem ke kvalitě také za super cenu. Prostředí bylo příjemné a uklizené.
Rád se vrátím Ondra

Bolest zad - Jana

Zdravím Vás,
také bych se ráda podělila o své zkušenosti s Petrem a jeho masážemi. Služeb od Petra jsem začala využívat zhruba před rokem z důvodu bolesti zad. V práci stále sedím u počítače a i když jsem se snažila cvičit, záda mi stále bolela. Po pár masážích od Petra bolesti začaly rychle ustupovat. Petr mi také naučil správné cvičení na mé záda, které mne také pomáhá. Nyní mi již záda nebolí. Masáže od Petra nyní používám spíše z relaxačních důvodů, protože mi jsou velmi příjemné.
Petře, jsem Vám moc vděčná! Jana
© Copyright 2012 - 2020, Zdravotni-maser-Praha.cz, Všechna práva vyhrazena! | Sitemap